logo black

Informace k focení

Kde najdete fotoateliér?

Ateliér ve Dvoře najdete na adrese Náměstí Svatého Václava 60/12, 250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.

Kde fotím venku?

Nejraději fotím v okolí svého bydliště, tedy v okolí Brandýsa nad Labem nebo v Lázních Toušeň. Podle potřeby ale zajedu i za vámi. Další moje oblíbená místa pro focení jsou Zámecký areál Ctěnice (park kolem zámku), Park Hostivař, Dendrologická zahrada v Čestlicích. Ráda fotím i na různých místech v Praze nebo třeba na Syslí louce v Mladé Boleslavi. Prostě záleží, jak se dohodneme.

Jak se nejlépe obléknete?

Důležité je se barevně sladit a pokud možno volit oblečení bez velkých motivů, log či nápisů. Dětem doporučuji vzít oblečení navíc a oblíbenou hračku. Pokud se chcete poradit, jaké barevné kombinace jsou vhodné na focení na jaře nebo například na podzim, podívejte se na Pinterest a zadejte „Family photos what to wear“ nebo podobný text. Najdete tam mnoho inspirace. Nebo mi zavolejte či napište.

Jak se namalovat a učesat?

Pokud si přejete služby vizážisty, dejte mi tuto informaci vědět dopředu, vizážistku vám zajistím. Pokud se budete líčit sami, je dobré vědět, že pro fotografii je vhodné nalíčit se více, než jste zvyklé. Účes je čistě na vás.

Jaké jsou poplatky za zrušení rezervace?

Při rezervaci konkrétního focení požaduji nevratnou zálohu ve výši 500 Kč (u svatebního focení 3 000 Kč). Na zbylou částku posílám fakturu po focení, a to v momentě, kdy vám posílám fotografie k výběru. Pokud se nám nepovede fotit v daném termínu venku kvůli počasí, domluvíme se na dalším termínu. Taktéž pokud vám nevyjde focení kvůli nemoci a omluvíte se alespoň 24 hodin dopředu. Pokud se nedostavíte bez udání důvodu, přijdete o zálohu ve výši 500 Kč (u svatebního focení o 3 000 Kč).

Zhotovení fotografií či fotoobrazů

Fotografie či fotoobrazy vznikají v www.kvalitnifotky.cz. Ráda vám je tam zajistím. Pokud nechcete využít mých služeb, můžete využít kód MGRMONIKADVORAK, na který vám tam dají slevu v hodnotě 10 %.

Prosím pozorně si přečtěte informace k výběru a úpravám fotografií.

Do jednoho týdne ode dne focení na váš email pošlu odkaz s uzamčenou galerií fotografií pro váš výběr. Fotografie nejsou upravené, je na ně daný pouze tzv. preset, tedy mají tu správnou barevnost. Přes fotografie je vždy umístěné moje logo, protože není možné tyto fotografie dál používat. Slouží pouze pro potřeby vašeho výběru. Upravené fotografie vám dodám do termínu uvedeného u každého typu focení, a to od doby, kdy mi pošlete váš výběr. U svatebních fotografií o finálním výběru fotek rozhoduji sama.


Základní úpravy fotografií zahrnují ořez, úpravu barev, expozice, drobné pupínky, modřiny, škrábance, zjemnění pleti, další nesrovnalosti na fotkách dle mého uvážení. Nezahrnují změnu proporcí těla, retuše nedostatků, kterým se dá předejít vhodnou přípravou na focení (například špinavé nehty atp.), změny vzhledu, výměny obličeje. O tyto nadstandardní úpravy je možné požádat po schválení ceny za tyto úpravy.

Podmínky

Za každou další vybranou fotografii nad rámec daný v balíčku zaplatíte 200 Kč.

Neupravené fotografie ani RAW formáty neposkytuji.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a mým majetkem a nesmí být použité pro jakýkoliv komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora, pokud právě k tomuto účelu nebyly vytvořené. Úpravy fotografií jsou projevem mého autorského přístupu a stylu, při objednání focení s tímto souhlasíte. Není možné si nárokovat vrácení částky kvůli subjektivním rozdílným estetickým názorům. Pokud dojde k reklamaci, která bude uznána, dojde z mé strany k nápravě.

RAW formáty svatebních a reportážních fotografií zálohuji po dobu jednoho roku od zhotovení.

RAW formáty ostatních fotografií zálohuji půl roku od zhotovení.

JPG formáty všech typů fotografií archivuji 2 roky od zhotovení.


IČO: 66763851
DIČ: CZ7454030793

NAPIŠTE MI.
Odpovím vám do 24 hodin.
ZAVOLEJTE MI.
Pokud zrovna fotím, ozvu se nazpátek.
UKÁZAT NA MAPĚ.
V ataliéru fotím po předchozí dohodě.

KONTAKT

Napište mi

Contact Form Demo
©2023
monika dvořáková     |
     Website by guapmedia
interier